Profiel
In dit specialisatiejaar leer je:
- Binnen het kader van een mini-onderneming een e-businessomgeving en een e-commerce omgeving opstarten en beheren
- In uiteenlopende contactsituaties klantgericht handelen en vlot omgaan met bezoekers, klanten en leveranciers in het Nederlands, Frans en Engels
- De klantenrelaties, leveranciersrelaties en het voorraadbeheer duurzaam opvolgen met behulp van geïntegreerde software. Je verwerft inzicht in de bedrijfsprocessen binnen een onderneming met behulp van ERP-software
- Gevorderde ICT-vaardigheden geïntegreerd toepassen
- Werken in team.
Troeven
- Stage
- Kleine klasgroepen
- Ingerichte kantoorklas
- Competentiegericht leren
- SODA-attest, …
Voor wie
- Leerlingen met een getuigschrift van de derde graad bso uit het studiegebied handel
Behaald diploma
- Je behaalt het diploma secundair onderwijs (S.O.)
- Je kan gaan werken als onthaalmedewerker of commercieel medewerker binnendienst in een kleine- of middelgrote onderneming.
- Wil je je kansen op de arbeidsmarkt verhogen, dan kan je kiezen voor een opleiding van het hoger beroepsonderwijs (HBO5).
Lessentabel
Opgelet!
Deze lessentabel is enkel geldig voor schooljaar 2022 – 2023.
De nieuwe lessentabellen voor schooljaar 2023 – 2024 zijn nog niet beschikbaar!
Campus Amerikalei
Sint-Norbertus
Amerikalei 47
2000 Antwerpen
Inschrijven
We voorzien verschillende momenten waarop je kan inschrijven voor een studierichting aan Sint-Norbertus.
Aankomende info- en inschrijfmomenten
Inschrijvingen voor module Graduaat Basisverpleegkunde met startdatum 01/02/2024
6 november 2023 - 1 februari 2024Infomoment Module 1 Graduaat Basisverpleegkunde met startdatum 1 februari 2024
11 januari 2024 | 18:00 - 20:00Toelatingsproef Graduaat Basisverpleegkunde
17 januari 2024 | 13:00 - 17:00Startmoment module Graduaat Basisverpleegkunde
1 februari 2024SID-in-beurs Graduaat Basisverpleegkunde
23 februari 2024 - 24 februari 2024